Úvod »Moto trička» Tričko STRIKER JAWA PIONÝR NEW
Výrobce: | STRIKER |
Tričko STRIKER JAWA PIONÝR
Bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem JAWA PIONÝR. Tričko pro auto-moto nadšence, ale i pro milovníky retro motivů.
Tričko doporučujeme prát naruby.
Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.
Jawa 50 typ 20 je malý oskútrovaný motocykl se zdvihovým objemem motoru 49,8 cm³.
Jedná se o lehký kapotovaný dvousedadlový motocykl lehké silniční konstrukce s jednoválcovým dvoudobým zážehovým motorem určený pro vesnickou i městskou dopravu
Motocykly Pionýr se po celou dobu svojí existence těší veliké oblibě ze strany uživatelů. Jedná se o velice spolehlivý stroj. Mnozí šikovní uživatelé si Pionýra upravují, ať už pouze vzhled nebo i motor. S Pionýry se pořádá velké množství závodu s mnoha odlišnými kategoriemi.
TABULKA ROZMĚRŮ TEXTILU - uvedeno v cm (5% tolerance velikosti) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Značení | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
délka trička | 69,5 | 72 | 74,5 | 77 | 78,5 | 80 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
šířka trička | 48,5 | 53,5 | 56 | 61 | 66 | 71 |